Свято Дня працівників освіти Дзвиняцької ОТГ

Дата: 05.10.2019 10:40

Осіннє листя стелиться до ніг вітаючи Учителя, вітаючи Наставника... Свято Дня працівників освіти Дзвиняцької ОТГ цьогоріч відбулося вперше в громаді. На урочистості були запрошені всі педагогічні працівники закладів освіти громади, ветерани праці, вчителі літнього віку. З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови з гуманітарних питань Ігор Пасічняк, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Галина Дронів та голова профспілкового комітету освітян Богородчанського району Іван Кіф'як. Кращі Вчителі Дзвиняцької ОТГ були нагороджені Грамотами відділу освіти та профспілкового комітету. Свято прикрасили художні номери здобувачів освіти. Відділ освіти висловлює подяку директору Дзвиняцького Палацу культури Оксані Карабінович, художнім керівникам та їхнім вихованцям за представлені концертні номери. До нових зустрічей!