Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад відділу " Центр надання адміністративних послуг"

Дата: 27.09.2019 16:50

Виконавчий комітет Дзвиняцької сільською радою ОТГ оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад :адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг», спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Вимоги до кандидатів

на посаду  адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»:

-  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

- Стаж  роботи  в органах місцевого самоврядування чи державній службі не менше 1-го року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління – не менше 3 –х років;

- знання діючого законодавства України професійного спрямування;

- володіння державною мовою;

- упевнений користувач ПК.

на посаду  спеціаліста  відділу «Центр надання адміністративних послуг»:

• Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.
  • Без вимог до стажу роботи.
  •  знання діючого законодавства України професійного спрямування;
  •  володіння державною мовою;
  • упевнений користувач ПК.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1. заява про участь у конкурсі
  2. заповнена особова картка  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність)
  3. дві фотокартки розміром 4х6 см.
  4. копія документів про освіту
  5. декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії  корупції»;
  6. копія документа, що посвідчує особу
  7. копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються  протягом 30 днів від дня опублікування оголошення про проведення конкурсу. Прийом документів та надання інформації щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці проводиться в приміщенні Дзвиняцької сільської ради ОТГ за адресою:             с. Дзвиняч, вул.. Степаняка, 21а  тел. 30-2-48.