Дата: 28.03.2019 12:07

Сьогодні, 28 березня 2019 року Дзвиняцьку громаду відвідали представники ОБСЄ Мірослав Демко та Анатолій Козак.
В ході зустрічі з сільським головою Миколою Волочієм, спостерігачі поважної місії цікавились питаннями гендерної політики, в Дзвиняцькій сільській об’єднаній територіальній громаді, в тому числі представництвом жінок – депутатів в сільській раді та її виконавчому комітеті, можливістю запровадження та реалізації гендерного бюджету, міжконфесійними відносинами, рівнем безробіття, податками, які формують бюджет громади, кримінальною ситуацією, наявністю виробництв і переробних підприємств, тощо. Важливими питаннями, що обговорювалися були також питання планування та виконання сільського бюджету в минулому та поточному роках. Окремо обговорено питання реалізації реформи децентралізації влади.