Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади виконавчого комітету: Спеціаліст з ведення діловодства с. Космач

Дата: 07.02.2019 15:45

Дзвиняцькою сільською радою ОТГ оголошується конкурс на заміщення вакантної  посади  виконавчого комітету:

Спеціаліст з ведення діловодства с. Космач

Вимоги до учасників:

• базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньокваліфікаційним рівнем бакалавра або спеціаліста,
  • стаж роботи в органах місцевого самоврядування,
  • навички роботи на комп'ютері на рівні досвідченого користувача та знання відповідних програмних засобів,
  • вміння писати проекти та програми розвитку місцевого самоврядування,
  • знання державної мови,
  • громадянство України.

Перелік документів,необхідних для участі в конкурсі:

1. заява про участь у конкурсі
  2. заповнена особова картка  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність)
  3. дві фотокартки розміром 4х6 см.
  4. копія документів про освіту
  5. декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії  корупції»;
  6. копія документа, що посвідчує особу
  7. копія військового квитка(для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються  до   08 березня 2019 року. Прийом документів та надання інформації щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці проводиться в приміщенні Дзвиняцької сільської ради ОТГ за адресою:  с. Дзвиняч, вул.. Степаняка, 21а  тел. 30-2-48.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.