СЕРДЕЧНО ВІТАЄМО ВАС З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2018 10:04

Вітаємо територіальну громаду , депутатський корпус, членів виконавчого комітету, посадовців ради,
громадські об’єднання з Днем місцевого самоврядування. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями , сприяти реальній участі людей в управлінських процессах.
Усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю
та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра.
Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю,
а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

З повагою сільський голова

Дзвиняцької громади ОТГ                                                                                М.С. Волочій

Роздрукувати