"Об’єдналися, щоб жити краще"

Дата: 01.11.2018 12:09

Уже минуло півроку роботи, відколи утворилася Дзвиняцька об’єднана територіальна громада. За цей час вдалося зробити чимало добрих та корисних для громади справ завдяки активним діям сільського голови Волочія М.С., виконавчого комітету та депутатів ОТГ. Головним пріоритетом роботи ОТГ є покращення добробуту кожного жителя населених пунктів громади.

• 6 червня 2018р. були підписані акти про передачу земель сільськогосподарського призначення, що знаходилися поза межами населених пунктів у комунальну власність ОТГ, що дає нам можливість збільшити фінансове забезпечення, контролювати надходження орендної плати за неї;

• 11 червня 2018р. студенти університету Короля Данила презентували проект, щодо облаштування місць відпочинку на території дендропарку в с. Дзвиняч, що є значним внеском для поставлених уже ідей, а також розробили проект благоустрою території церкви УПЦ КП в с. Космач;

• Придбали зупинки для с.Дзвиняч, с.Космач, с.Росільна, с.Міжгір’я;

• Зроблено поточний ремонт доріг загальною протяжністю 3 км. на території ОТГ;

• Проводяться роботи по благоустрою території біля дитячого садка "Дзвіночок" в с.Дзвиняч;

• Зроблено вуличне освітлення по вул. Степаняка та паркової зони по вул. Андрія Карабіновича;

• Зробили ремонт тепломережі Космацької гімназії, а також придбали центробіжний насос для котельні;

• Придбали оргтехніку для Космацької та Міжгірської гімназій;

• закупили кардіографи та оргтехніку для Дзвиняцької та Росільнянської амбулаторій;

• У с.Росільна зробили благоустрій по вул. Лесі Українки. На черзі поточний ремонт котельні та відновлення системи водопостачання для Росільнянської лікарської амбулаторії. На даному етапі виготовляється кошторисна документація на дитячий садок в с.Росільна.

• Також громада активно підтримує наше молоде покоління, на даний моментпридбали футбольну форму та спортивний інвентар в с.Росільна.

• На 5-й сесії 7-го демократичного скликання утворили Молодіжну Раду, що дозволить молоді активно залучатися до участі у громадському житті Дзвиняцької ОТГ;

• 24 червня 2018р. за ініціативи Молодіжної ради та за сприянням керівництва Дзвиняцької ОТГ, до Дня Молоді на території нашої громади відбувся Велопробіг, який показав, що тут живе молодь, якій небайдуже майбутнє нашого краю.

Можемо запевнити про те, що ми маємо всі ресурси та високий потенціал для довгострокового розвитку. Коли у Нашій громаді буде спільна мета - ми обов’язково досягнемо високого результату!