Вітаємо з Днем Покрови та Днем захисника України!

Дата: 14.10.2018 15:42

Сьогодні 14 жовтня відзначають одразу три свята, тісно пов’язаних між собою: День захисника України, Покрови Пресв’ятої Богородиці та День Українського козацтва.Це свято є особливо важливим,адже сьогодні українські воїни, ризикують своїм життям, відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором аби ми жили в мирі і безпеці.

З святом Вас дорогі воїни. Низький уклін і бережи Вас Бог.

Молодіжна рада Дзвиняцької ОТГ віддала шану загиблим воїнам АТО нашої громади Івану Іванківу та Андрію Карабіновичу. Мужнім, молодим хлопцям, які віддали найдороще, що у них було - життя, за для мирного неба яке ми сьогодні маємо. Вічна пам’ять загиблим воїнам. Земля нехай Вам буде пухом. Ми пам’ятаємо Вас. СЛАВА УКРАЇНІ !!!