Вітаємо з Днем знань !

Дата: 03.09.2018 16:00

ДОРОГИ ДІТИ, БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ!

НАСАМПЕРЕД ВІТАЄМО ТИХ, ХТО ВПЕРШЕ У ЖИТТІ ПЕРЕСТУПАЄ ПОРІГ ШКОЛИ. ВІДНИНІ ПЕРЕД ВАМИ ВІДКРИЮТЬСЯ ВСІ ДОРОГИ. МИ ВІРИМО, ЩО ВИ ОБЕРЕТЕ ПРАВИЛЬНИЙ ШЛЯХ І ДОСЯГНЕТЕ УСПІХУ. ВПЕВНЕНІ, ЩО ЗЕРНА НАУКИ ЗРОСТУТЬ У ВАШИХ ЮНИХ ДУШАХ УРОЖАЄМ МУДРОСТІ ТА НАТХНЕННЯ. НЕХАЙ СВІТЛИМ, РАДІСНИМ І ПЛІДНИМ БУДЕ КОЖЕН ВАШ ДЕНЬ, КОЖЕН КРОК. РОСТІТЬ ЗДОРОВИМИ, ДОСЯГАЙТЕ ВИСОКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ У НАВЧАННІ, БУДЬТЕ АКТИВНИМИ У ГРОМАДСЬКОМУ ЖИТТІ.

НЕХАЙ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК БУДЕ НАПОВНЕНИЙ СВЯТКОВОЮ АТМОСФЕРОЮ, БАРВАМИ ОСІННІХ КВІТІВ, СВІЖІСТЮ ОНОВЛЕНИХ КЛАСІВ. ХАЙ ВІДКРИЄ ВІН ПЕРЕД ВАМИ НОВІ ГОРИЗОНТИ ПІЗНАННЯ СЕБЕ І СВІТУ, ВЧИТЕЛІВ НАДИХНЕ УСПІХАМИ ВИХОВАНЦІВ, БАТЬКІВ – ГОРДІСТЮ ЗА СВОЇХ ДІТЕЙ.

ЗІ СВЯТОМ ВАС УСІХ – ІЗ ДНЕМ ЗНАНЬ З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

З повагою сільський голова М.С. Волочій

та колектив Дзвиняцької сільської ради ОТГ