З Днем медичного працівника!

Дата: 23.06.2018 17:10

Своєю добротою, знанням справи ви повертаєте сотні і тисячі людей до повноцінного життя.

Душевне тепло, увага, яку ви надаєте людям, гідні глибокого визнання. Незважаючи на всі складнощі, які випробовує сьогодні сфера охорони здоров'я, престиж медичного працівника залишається високим.

У кожного мешканця Дзвиняцької об"єднаної територіальної громади знайдеться немало теплих слів подяки медикам за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу.

Бажаємо вам невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці. Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість.

З повагою, сільський голова Волочій М.С.!