Вітаємо випускників та учнів!

Дата: 17.06.2018 01:56

Дорога громадо! Шановні вчителі та учні!

Керівництво та колектив Дзвиняцької сільської ради ОТГ щиро вітають Вас зі святом Останнього дзвоника, а для випускників – святом прощання зі школою. Щиро віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни.

Успіху Вам по життєвій дорозі!

Микола Волочій

Сільський голова ОТГ

З нагоди дня народження прийміть щиросердечні вітання !

Вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи оптимальні шляхи їх вирішення і, водночас, здатність розуміти колег та людей, їхні потреби й проблеми - ось що відрізняє Вас від багатьох інших людей, наділених владою і відповідними повноваженнями. Тож цього святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження!У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а  в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями! Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов'ю рідних і близьких.

З повагою колектив, депутатський корпус та виконавчий комітет Дзвиняцької сільської ради ОТГ

Дзвиняцька територіальна громада була утворена в жовтні 2017 року внаслідок об'єднання чотирьох сільських рад:

• Дзвиняцька сільська рада - населення 2600 чол.
  • Росільнянська сільська рада – населення 3307 чол.
  • Міжгірська сільська рада - населення 625чол.
  • Космацька сільська рада – населення 1580 чол.

На території громади функціонують:

• школи - 2
  • НВК-2
  • дитячий садочок - 1
  • амбулаторія - 2
  • ФАП - 2

Станом на 01 січня 2018 року в громаді проживає 8 112 особи.