Державна Податкова Служба інформує

11 Вересня, 2020 р., 14:23
В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, відповідно до підпункту 100.12.2 пункту 100.12 статті 100 Податкового кодексу України, у разі якщо платник податків порушує умови погашення розстроченого грошового зобов’язання чи податкового боргу або відстроченого грошового зобов’язання чи податкового боргу, то договори про розстрочення  (відстрочення) можуть бути достроково розірвані з ініціативи контролюючого органу.
20 Серпня, 2020 р., 13:51
Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» від 16.01.2020 №466-ІХ, внесено зміни до п.п. 177.4.3 ст. 177 ПКУ щодо переліку витрат фізичної особи - підприємця на загальній системі оподаткування (набрав чинності з 23.05.2020 року).
20 Серпня, 2020 р., 13:49
Як повідомили в Головному управління ДПС в Івано-Франківській області, для реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій складається заява про реєстрацію програмних РРО за формою № 1-ПРРО. Реєстраційна заява за формою № 1-ПРРО в електронній формі з дотриманням вимог законів у сфері електронного документообігу та використання електронних документів подається до фіскального сервера засобами Електронного кабінету або засобами телекомунікацій.
18 Серпня, 2020 р., 10:42
Відповідно до п.п. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 та п. 175.1 ст. 175 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року.
18 Серпня, 2020 р., 10:35
В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що пунктом 281.1 статті 281 Податкового кодексу Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI визначено перелік категорій фізичних осіб – власників земельних ділянок, які звільняються від сплати земельного податку.
17 Серпня, 2020 р., 10:46
В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що граничний термін подання фізичними особами – підприємцями та самозайнятими особами заяв на списання сум заборгованості з єдиного внеску - 31 серпня 2020 року.
14 Серпня, 2020 р., 11:04
Державна податкова служба України інформує, що 11.08.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 09.07.2020 № 405 «Про затвердження Порядку організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної податкової служби при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної податкової служби», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 липня 2020 року за № 717/35000 (далі – Наказ).
14 Серпня, 2020 р., 11:00
При здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння) підприємства, установи і організації усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних уповноваженою особою відповідного суб’єкта господарювання, мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО.
14 Серпня, 2020 р., 10:58
В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що з 1 липня п.р. платники єдиного податку першої – третьої груп, які є власниками земельної ділянки або нерухомого майна, що знаходиться на такій земельній ділянці у разі надання в оренду земельної ділянки, окремої будівлі, споруди або їх частини, зобов’язані сплачувати податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) з урахуванням прибудинкової території на загальних підставах.
06 Липня, 2020 р., 11:47
В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області повідомляють, що платник податків в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету має доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату.