Що ж воно таке - той бюджет участі?...

Дата: 05.03.2020 14:22

Бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість кожному громадянину брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення населеного пункту та/або голосування за них. Будь-який житель населеного пункту може подати проект, пов’язаний з покращенням життя, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету.
А якщо простіше – то це можливість для мешканців втілити їхню ідею в життя. Якщо ви знаєте, як зробити свою громаду кращою, але не маєте для цього грошей – ми допоможемо! Бюджет участі – ваш шанс зробити свій внесок у розвиток громади. Ви подаєте ідею та її технічне обґрунтування, а реалізація відбувається за бюджетні кошти.

Головне, щоб вашу ініціативу підтримала громада!